درخواست تجدیدنظر ستاد انتخاباتی ترامپ برای باطل کردن آرای پستی پنسیلوانیا

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، پس از آنکه یک قاضی فدرال با کوشش دونالد ترامپ برای جلوگیری از تأیید نتایج انتخابات ایالت پنسیلوانیا مخالفت کرد، ستاد انتخاباتی ترامپ درخواست تجدیدنظر داده است.

درخواست تجدیدنظر ستاد انتخاباتی ترامپ برای باطل کردن آرای پستی پنسیلوانیا

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ خنده و شادی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ روز یکشنبه درخواست تجدیدنظر برای جلوگیری از تأیید نتایج انتخابات ریاست جمهوری در ایالت پنسیلوانیا را مطرح نموده است.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ خنده و شادی بخوانید. (کلیک کنید)

بر اساس این گزارش، پس از آنکه یک قاضی فدرال با شکایت ستاد انتخاباتی ترامپ علیه نتایج انتخابات ریاست جمهوری در ایالت پنسیلوانیا مخالفت کرد، ستاد ترامپ اکنون خواهان تجدیدنظر در این رأی شده است.

وکلای ستاد انتخاباتی ترامپ از جمله رودی جولیانی درخواست تجدیدنظر را در دادگاه تجدیدنظر آمریکا مطرح نموده اند.

ستاد انتخاباتی ترامپ پیش از این شکایتی را در ایالت پنسیلوانیا درخصوص قانون شکنی در رأی های پستی مطرح نموده و خواهان بی اعتبار شدن این آرا شده بود، ولی یک قاضی فدرال با اعلام اینکه استدلال های مطرح شده در این شکایت، ناروا و بی پایه و اساس بوده، با آن مخالفت نموده است.

رودی جولیانی وکیل ترامپ این شکایت را با هدف حذف میلیون ها رأی پستی در پنسیلوانیا مطرح نموده بود.

در بیانیه مشترک رودی جولیانی و جینا الیس مشاور ارشد حقوقی ستاد انتخاباتی ترامپ آمده است: تصمیم قاضی فدرال به ما یاری کرد تا راهبرد خود را برای طرح درخواست تجدیدنظر در دیوان عالی آمریکا دنبال کنیم.

متیو بران قاضی فدرال با انتشار بیانیه ای ضمن رد شکایت ستاد انتخاباتی ترامپ اعلام نمود: استدلال های حقوقی نادرست و مخدوش و همین طور اتهامات بی پایه و اساس بدون سند و مدرک، به دادگاه ارائه شده است. در آمریکا این نوع شکایت ها نمی تواند حتی یک رأی دهنده را از حق رأی محروم کند چه برسد به اینکه کل رأی دهندگان در ششمین ایالت پرجمعیت آمریکا از حق رأی محروم شوند.

ترامپ روز شنبه با انتشار پستی در توئیتر از این حکم قاضی فدرال انتقاد نموده و وعده داده بود که علیه این تصمیم درخواست تجدیدنظر خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "درخواست تجدیدنظر ستاد انتخاباتی ترامپ برای باطل کردن آرای پستی پنسیلوانیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست تجدیدنظر ستاد انتخاباتی ترامپ برای باطل کردن آرای پستی پنسیلوانیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید