حجازی: امیدوارم استارت موفقیت های استراماچونی با استقلال باشد، رحمتی به خاطر بعضی حواشی جدا شد

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، آتیلا حجازی، بازیکن و مربی پیشین استقلال تأکید کرد که جدایی مهدی رحمتی از استقلال اشتباه بود.

حجازی: امیدوارم استارت موفقیت های استراماچونی با استقلال باشد، رحمتی به خاطر بعضی حواشی جدا شد

آتیلا حجازی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ خنده و شادی، درباره شرایط تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال بازیکنان زیادی از دست داده و به جای آنها نفرات جدیدی آمده اند و تا بخواهند با شرایط استقلال آشنا شوند، به زمان احتیاج دارند. شرایط کمی سخت است، آن هم با توجه به اینکه بیشتر تیم ها از جمله پرسپولیس، سپاهان و تراکتورسازی استخوان بندی فصل گذشته خود را حفظ نموده اند.

وی با اشاره به حضور استراماچونی در استقلال توضیح داد: همه چیز مثل هندوانه در بسته است. استراماچونی کارنامه خیلی قوی نداشته و در تیم های مثل اینترمیلان، اسپارتاپراگ و ... نتایج درخشانی نگرفته است. بعضی ها می گویند او سرمربی اینتر بوده؛ بله او آنجا مربیگری نموده، اما چه نتایجی گرفته است؟ امیدوارم استارت موفقیتش در استقلال باشد و بتواند نتایج خوبی بگیرد. اگر چه استقلال بازی های تدارکاتی اش را با برد پشت سر گذاشته، اما برد و باخت در این بازی ها مهم نیست. در بازی های رسمی از استقلال جدید رونمایی می گردد. امیدوارم استقلال با مربی جدید بتواند هوادارانش را راضی کند.

بازیکن و مربی پیشین تیم استقلال در مورد جدایی مهدی رحمتی و پژمان منتظری گفت: جدایی رحمتی از استقلال اشتباه بود. رحمتی هر زمان درون دروازه قرار می گرفت، عملکرد خوبی نشان می داد. بعضی حواشی باعث جدایی رحمتی شد و امیدوارم این مسئله لطمه ای به استقلال نزند. وجود سیدحسین حسینی آماده می تواند اتفاق مثبتی برای استقلال باشد، اما اگر رحمتی می ماند، شرایط بهتر بود. منتظری نیز سال ها برای استقلال زحمت کشیده و نمی دانم جدایی او با میل خودش بود یا باشگاه او را نمی خواست. فوتبال امروز حرفه ای شده و با کسی تعارف ندارد.

حجازی در مورد اینکه آیا پیشنهادی برای مربیگری به او رسیده یا نه، گفت: یک پیشنهاد از لیگ دسته اول دارم و در روزهای آینده تکلیفم تعیین خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حجازی: امیدوارم استارت موفقیت های استراماچونی با استقلال باشد، رحمتی به خاطر بعضی حواشی جدا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حجازی: امیدوارم استارت موفقیت های استراماچونی با استقلال باشد، رحمتی به خاطر بعضی حواشی جدا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید