تاریخ اکران انیمیشن زوتوپیا 2 معین شد

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، انیمیشن زوتوپیا سال 2016 به نمایش درآمد و یک موفقیت تجاری بود. منتقدان فیلم را به خاطر تفاسیر اجتماعی و کیفیت بالای آن تحسین کردند و این انیمیشن بیش از یک میلیارد دلار در گیشه جهانی فروخت. در پی موفقیت زوتوپیا پلاس، سریال کوتاهی که بر اساس شخصیت های فرعی انیمیشن اصلی سال 2022 از دیزنی پلاس پخش شد، حالا ساخت زوتوپیا 2 نیز رسما تایید شده است.

تاریخ اکران انیمیشن زوتوپیا 2 معین شد

دیزنی اعلام کرد که انیمیشن زوتوپیا 2 بیست و ششم نوامبر 2025 (5 آذر 1404) اکران عمومی خواهد شد. پیش از این قرار بود یک فیلم انیمیشنی دیگر از دیزنی در این تاریخ اکران شود اما حالا انمیشن زوتوپیا 2 زودتر از زمانی که انتظار می رفت، در این تاریخ اکران خواهد شد. همچنین دنباله یکی دیگر از انیمیشن های پیروز دیزنی، یعنی موانا 2 در تاریخ بیست و هفتم نوامبر 2024 (7 آذر 1403) روی پرده می رود.

داستان انیمیشن زوتوپیا 2 چه خواهد بود؟

به جز تأیید ساخت انیمیشن زوتوپیا 2 و حالا اعلام خبر اکران زودهنگام آن، جزئیات دیگری درباره این دنباله انیمیشن دیزنی که بسکمک مدت ها انتظارش را کشیدند، منتشر نشد. شخصیت های جودی هاپس و نیک وایلد به احتمال زیاد با صداپیشگی جنیفر گودین و جیسون بیتمن در قسمت دوم زوتوپیا هم حضور خواهند داشت؛ همین طور شخصیت های مکمل قسمت اول هم از جمله فرمانده بوگو (ادریس آلبا)، رئیس مافیا آقای بیگ (موریس لامارش) و فلش اسلات مور (ریمون اس.پرسی).

قسمت اول زوتوپیا به این شکل تمام شد که نیک از دانشگاه افسری فارغ التحصیل و شریک جودی در مأموریت های قانونی شد. در انیمیشن زوتوپیا 2 احتمالاً شراکت جودی و نیک برای حل پرونده های شهر زوتوپیا ادامه خواهد داشت. احتمالاً این قصه دقیقاً بعد از وقایع قسمت اول و سال ها بعد که آن ها در شغلشان باتجربه تر شده اند، اتفاق خواهد افتاد. قصه می تواند روی رابطه این دو از فیلم اول که احتمالاً رمانتیک تر خواهد شد، تمرکز داشته باشد.

بازگشت شخصیت های اصلی زوتوپیا به دنباله اش بدیهی است اما این امکان هم وجود دارد که شخصیت های کاملاً نو وارد قصه شوند. البته با توجه به محبوبیت زیاد شخصیت های اصلی این انیمیشن، تصمیم پرریسکی خواهد بود که شخصیت های قدیمی کاملاً کنار گذاشته شوند. اما زوتوپیا شهر پرتنوعی است با تاریخچه ای قدمت دار و بی شمار شخصیت حیوان انسان نمای ناشناخته و پتانسیل های قصه گویی. ممکن است انیمیشن این مسیر را طی کند، اما دیزنی به احتمال زیاد، جودی و نیک ستارگان این مجموعه را به انیمیشن زوتوپیا 2 هم خواهد آورد، به همراه بی شمار شخصیت فرعی به یادماندنی دیگر که بسکمک شان می توانند در مأموریت های این زوج برای تحقیق روی پرونده های تازه شهر مفید و کمک حال باشند.

منیع: screenrant

منبع: دیجیکالا مگ

به "تاریخ اکران انیمیشن زوتوپیا 2 معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاریخ اکران انیمیشن زوتوپیا 2 معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید