تسهیلات بلاعوض به کسبه سیل زده پرداخت می گردد، احداث مجدد دیواره ساحلی پلدختر

علیرضا تابش گفت: برای نخستین بار دولت پرداخت تا سقف 45 میلیون تومان وام بلاعوض به کسبه مناطق سیل زده را تصویب کرد.

تسهیلات بلاعوض به کسبه سیل زده پرداخت می گردد، احداث مجدد دیواره ساحلی پلدختر

به گزارش ،علیرضا تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی عصر امروز در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده این شهرستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اغلب سیل زدگان پلدختری وام های بلاعوض تعمیراتی را دریافت نموده اند.

وی اعلام کرد: مصوبه اخیر یعنی 2500 میلیارد تومانی که قرض الحسنه بود از هفته جاری موانع آن رفع خواهد شد و سیل زدگان قادر به دریافت تسهیلات هستند.

رئیس بنیادمسکن با بیان اینکه پی کنی و پی ریزی واحد های احداثی نیز آغاز شده است، اضافه نمود: از هفته آینده تسهیلات این گروه نیز قابل پرداخت است.

تابش با اشاره به پرداخت وام بلاعوض تعمیری به واحد های تجاری خسارت دیده، بیان داشت: خوشبختانه برای نخستین بار دولت تصویب نموده است که تا سقف 45 میلیون تومان به کسبه برای کسب و کار وام بلاعوض داده گردد.

وی گفت: پرداخت وام بلاعوض کسب و کار از هفته آینده آغاز خواهد شد، ضمن اینکه این مهم به رونق و عادی سازی شهر یاری شایانی می نماید.

رئیس بنیاد مسکن در مورد دیواره ساحلی پلدختر نیز گفت: طراحی مجددی توسط مهندسین مشاور ذی صلاح برای این دیواره اجرا شده و پس از ارسال به وزارت نیرو و آب منطقه ای و در صورت تائید، اقدامات بعدی انجام می گردد.

تابش با بیان اینکه تجهیز کارگاه و شمع کوبی های دیواره ساحلی آغاز شده است، گفت: امیدوارم تا خاتمه امسال دیواره بسیار مستحکم و اصولی را در دو طرف رودخانه احداث کنیم.

ب

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "تسهیلات بلاعوض به کسبه سیل زده پرداخت می گردد، احداث مجدد دیواره ساحلی پلدختر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسهیلات بلاعوض به کسبه سیل زده پرداخت می گردد، احداث مجدد دیواره ساحلی پلدختر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید