مسئول یگان بمب گذاری داعش در بغداد دستگیر شد

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، نیروهای امنیتی و اطلاعاتی عراق پیروز شدند مسئول یگان بمب گذاری داعش در محور دیالی را در پایتخت این کشور شناسایی و دستگیر نمایند.

مسئول یگان بمب گذاری داعش در بغداد دستگیر شد

به گزارش وبلاگ خنده و شادی از فارس، سازمان اطلاعات وزارت کشور عراق، امروز (یکشنبه - 20 دسامبر) از دستگیری یک تروریست مسئول یگان بمب گذاری داعش در محور دیالی اطلاع داد.

بر اساس بیانیه این سازمان که نسخه ای از آن در پایگاه خبری شبکه العهد منتشر شد، نیروهای اداره اطلاعات پلیس فدرال عراق وابسته به وزارت کشور، یکی از سرکرده های داعش را که طبق ماده 4 قانون مبارزه با تروریسم و به اتهام عضویت در گروه تروریستی داعش تحت تعقیب بود، در بغداد دستگیر کردند. وی مسئول یگان بمب گذاری در محور دیالی بود.

در ادامه این بیانیه آمده است: این دستگیری به وسیله تشکیل یک کارگروه ویژه از نیروهای اطلاعاتی تیپ ششم از هنگ نخست و کمین این نیروها در جنوب غرب بغداد صورت گرفت.

این متهم در اعترافات اولیه اعتراف کرد که در عملیات های تروریستی علیه نیروهای امنیتی و شهروندان عراقی پیش از عملیات آزادسازی عراق شرکت داشته است.

با وجود اینکه گروه تروریستی داعش در عراق در دسامبر 2017 بعد از چند سال عملیات نیروهای امنیتی و نظامی عراق، انتها باخت اما هنوز هسته های خاموش و عناصر باقی مانده این گروه تروریستی هر از گاهی دست به عملیات تروریستی علیه اهداف نظامی و غیر نظامی می زنند و در باندها و گروه های کوچک کوشش می نمایند تا امنیت عراق را زیر سوال ببرند.

منبع: جام جم آنلاین

به "مسئول یگان بمب گذاری داعش در بغداد دستگیر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسئول یگان بمب گذاری داعش در بغداد دستگیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید