امروز آخرین مهلت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون ارشد

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، دکتر حسین توکلی در گفت و گو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده مهلت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد آزمون سراسری که از روز دوشنبه 24 مهر ماه جاری آغاز شده بود با در نظر دریافت مهلت تمدید شده، ساعت 24 امروز یکشنبه 30 مهر ماه جاری انتها می پذیرد. بنابراین داوطلبان حاضر در جلسه آزمون که تا به امروز پیروز به ثبت نام در این دوره نشدند در مهلت باقی مانده می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به انتخاب کد رشته محل های مورد علاقه خود اقدام نمایند.

امروز آخرین مهلت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون ارشد

وی در ادامه توضیح داد: تعداد 78 هزار 689 نفر در 6965 کد رشته محل در مرحله تکمیل ظرفیت دوره کارشناسی ارشد سال 96 پذیرفته می شوند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: آن دسته از داوطلبانی که قبلا در کد رشته محل های تحصیلی دارای شرایط خاص یا بورسیه پذیرفته شده اند حق انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت را نخواهند داشت.

دکتر توکلی در انتها گفت: تا ساعت 8 صبح امروز 30 مهر ماه جاری تعداد 89 هزار و 209 داوطلب نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کردند.

منبع: ویکی گرام

به "امروز آخرین مهلت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون ارشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروز آخرین مهلت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون ارشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید